Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

Twój dom może ci zastąpić cały świat. Cały świat nigdy nie zastąpi ci domu.

offlinemiszszel blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: NULL
121362 odwiedzin | wpisów: 144, komentarzy: 672, obserwuje: 66

Jest decyzja:)

autor: miszszel blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Dzisiaj spotkałem się na budowie z wykonawcą elewacji, a raczej całą ekipą wykonawców, bo przyszło ich aż czterech:) Stwierdzili, że dom prosty, więc nie powinno być żadnych problemów. Mają zaczynać w przyszłym tygodniu. Po konsultacji z ekipą udało nam się wreszcie podjąć decyzję odnośnie grubości warstwy docieplenia - będzie 18 cm.  Na taką grubośc kierbud w końcu się zgodził - stwierdził, że na przekroczenie projektowej szerokości domu o 6 cm nikt nie zwróci uwagi. Nie jesteśmy w stanie zrozumieć dlaczego nie może być o te 4 cm styropianu więcej, ale stwierdziliśmy, że szkoda nerwów na przejmowanie się głupią biurokracją i bzdurnymi przepisami  (szczegóły w dwóch poprzednich wpisach). Co ma być to będzie. Czekamy na informację ile to wszystko będzie nas kosztowało:/ Będzie też trochę prac dodatkowych - barierka na balkonie, parapety ceramiczne we wszystkich oknach i tynkowanie filarów. Trzeba też przerobienić okucia wokół lukarn, żeby wyeliminować mostki termiczne. Teraz musimy tylko (albo aż) wybrać kolor i fakturę tynku silikonowego.

Poza tym robimy też schody wejściowe i taras z kostki i palisady. Palisad (zwłaszcza tych wysokich) wyszło dość dużo, więc materiał kosztował nas więcej niż zakładaliśmy, ale efekt jest tego wart:) Niedługo wkleimy zdjęcia końcowego efektu prac.


Statystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:48406
Liczba wpisów:206266
Liczba komentarzy:872030
Liczba zdjęć:761573
Użytkownicy online:585