Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

Twój dom może ci zastąpić cały świat. Cały świat nigdy nie zastąpi ci domu.

offlinemiszszel blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: NULL
121364 odwiedzin | wpisów: 144, komentarzy: 672, obserwuje: 66
 

Kuchnia- co na ścianę między blatem a półkami

autor: miszszel blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »
Pomiar kuchni już za nami. Teraz z niecierpliwością czekamy na projekt i wycenę. Kuchnia będzie biała z połyskiem, blat popielaty zakończy przy zawracaniu ściany orzechowym (będzie spełniał rolę stołu).  Coś w takim stylu
blog budowlany - mojabudowa.pl
 
 
Mam tylko dylemat co do uchwytów. Nie chcę klasycznych, nic wystającego, więc myślałam że będzie bez, ale wykonawca zaproponował coś takiego
blog budowlany - mojabudowa.pl
 
Ma to spełniać rolę uchwytu i jednocześnie zabezpieczać rogi szuflad przed uszkodzeniem. Stąd moje pytanie czy warto coś takiego dawać, czy fronty akrylowe są wytrzymałe na tyle że nie jest to potrzebne. Trochę mi to bruździ w wyglądzie, a jednocześnie boję się odprysków na lakierze jeśli ktoś uderzy w róg szuflady.  Jak myślicie co lepiej się sprawdzi?????

Drugim dylematem jest wykończenie ściany między blatem a szafkami górnymi nad kuchenką. U nas będzie płyta gazowa, a wiadomo jak to przy gazie jest. Nie chcę klasycznych płytek, a lakobela się boję że pęknie. Wymyśliłam zatem mozaikę szklaną w kolorze fioletowym
 blog budowlany - mojabudowa.pl
 
Co byście doradzili, jaką decyzję podjąć. Co się sprawdzi i jednocześnie będzie pasować do takiej nowoczesnej kuchni???
 

Biorę cię kredycie....

autor: miszszel blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »
U nas jak w tytule;) Nasze oszczędności uległy już całkowitemu wyczerpaniu, a dom niestety jeszcze nie gotowy:( Trzeba było więc zaciągnąć kredyt. Niby to nie za duża kwota - w końcu większość prac już jest wykonana, niby "tylko" na 10 lat, ale jednak świadomość, że trzeba będzie spłacać nie jest zbyt przyjemna. Mamy nadzieje, ze mieszkanie w nowym domku w pełni nam to zrekompensuje. Mieliśmy cichą nadzieję, że uda nam się tego uniknąć, ale tak to już jest - podczas budowy zawsze wydaje się więcej niż się zaplanowało.

Najlepszą ofertę kredytową dostaliśmy w PKO BP, mamy już pozytywną wstępną decyzję. Gdy bank prześle pieniążki będziemy musieli znaleźć stolarza do zrobienia schodów, ostatecznego projektu kuchni na wymiar i szaf wnękowych. Potem wchodzi ekipa od wykończeń (zabudowa sufitu podwieszanego w kuchni, szlifowanie i malowanie ścian). Następnie podłogi i drzwi wewnętrzne, a na końcu montaż kuchni, szaf wnękowych i schodów. Wtedy pozostanie nam już tylko przeprowadzka - oby jak najszybciej:).

Planujemy też wykopać studnię. Co prawda mamy podłączony wodociąg, ale własna woda to duża oszczędność kosztów. Trzeba też pomyśleć bo wiacie garażowej, drewutni i zagospodarowaniu wjazdu do domku, ale to pewnie dopiero wtedy gdy będziemy już mieszkać.

Pozdrawiamy gorąco wszystkich budujących!